de
en
cn
ru
cz

Skupina JUNKER: specialista s celosvětovu působností

Skupina JUNKER je předním světovým výrobcem CBN-vysokorychlostních brousicích strojů
a má ve svém produktovém portfoliu množství inovativních konceptů strojů. Dodáváme koncernům, středním podnikům a malým firmám a jsme ideálním partnerem pro nejrůznější druhy broušení. Technologiím JUNKER důvěřují všichni renomovaní výrobci automobilů a jejich dodavatelé a rovněž firmy z dalších oborů. Je jedno zda se jedná o masovou či malosériovou výrobu: stroje JUNKER pracují přesně, hospodárně a spolehlivě.

Skupina JUNKER je silnou společností. Kolem 1.400 zaměstnanců ve 14 lokalitách po celém světě působí ve vývoji, prodeji a výrobě. Mnohé patenty dokazují technologický náskok společnosti. Nejlepším příkladem je technologie QUICKPOINT a vysokorychlostní broušení s CBN-
a diamantovým kotoučem.

Naším cílem není jen prodej vysoce produktivních brousicích strojů, ale rovněž následná péče
a servis. Díky nabídce JUNKER  servisních služeb se nám to daří. Stále se rozšiřující celosvětová servisní síť podporuje disponibilitu každého jednotlivého JUNKER brousicího stroje. Nabídka JUNKER servisních služeb zahrnuje vše od školení přes hotline a údržbu až po budoucí služby jako podporu při výrobě nebo optimalizaci procesů.

Kontaktujte nás

JUNKER Německo
Telefon: +49 (0)7838 84-0
E-Mail: info@junker.de

Prohlídka technologického centra

Zažijte brousící stroje live v našem technologickém centru v Nordrachu

Technologické centrum

Zákaznický magazín "Look&see"

Přečtěte si v zákaznickém časopise„look&see“ o novinkách z Junker Group a o našich brousicích strojích.


JUNKER GROUP
Tiráž  |  Prohlášení o ochraně dat