de
en
cn
ru
cz

Brousicí stroje JUNKER

Skupina JUNKER Group je předním světovým výrobcem CBN-vysokorychlostních brousicích strojů. Nabízíme řešení, odpovídající individuálním potřebám zákazníků, od jednotlivých strojů až k zařízením zhotoveným tzv. na klíč pro téměř všechny druhy přesného broušení.

Pro každé zadání broušení nabízíme vyhovující stroj: vícevřetenové brousicí stroje, stroje pro kombinaci broušení a soustružení tvrdých povrchů, stroje na broušení profilů, stroj na broušení drážek, brusky na broušení průměrů, stroje na broušení řezných nástrojů, stroje na broušení nástrojů, bezhroté brousicí stroje, stroje na broušení nekruhových profilů.

JUNKER může kromě toho nabídnout bohaté reference z projektů a realizací výrobních linek a vývoje speciálních brousicích strojů, sestavených na míru dle konkrétních požadavků zákazníka.

Brousicí stroje JUNKER v akci - klikněte na tlačítko „Start“ a zažijte svět JUNKER.


JUNKER aktuálně

 • Nová platforma pro broušení velkých klikových hřídelí

  Nová platforma pro broušení velkých klikových hřídelí

  16.06.2015

  JUNKER staví novou platformu pro broušení kruhových i nekruhových profilů dílců o oběžném průměru 470 mm a délce upnutí až 4800 mm, především pro obrábění velkých klikových hřídelí.

 • Koncern Volkswagen kupuje od firmy JUNKER 500-stý brousicí stroj

  Koncern Volkswagen kupuje od firmy JUNKER 500-stý brousicí stroj

  08.06.2015

  Již desetiletí sází koncern Volkswagenu na preciznost výrobního podniku JUNKER. Nyní nám globální hráč zadal zakázku na dodání pětistého brousicího stroje.

 • METALLOOBRABOTKA 2015 v Moskvě, Rusko

  METALLOOBRABOTKA 2015 v Moskvě, Rusko

  24.04.2015

  Na veletrhu Metalloobrabotka v Moskvě budeme prezentovat náš univerzální stroj Lean Selection allround. Stroj je vhodný pro vnější i vnitřní broušení s možností šikmého zápichu. Od 25. do 29. května nás najdete v hale 2, stánek 2.2.C02.

 • FEIMAFE 2015 v São Paulo, Brazílie

  FEIMAFE 2015 v São Paulo, Brazílie

  08.04.2015

  Od 18. do 23 května 2015 se koná veletrh FEIMAFE v Sao Paulu. Také zde představíme další brousicí stroj: Lean Selection speed. S tímto strojem lze brousit hřídele v nejkratším možném čase.


Kontaktujte nás

JUNKER Německo
Telefon: +49 (0)7838 84-0
E-Mail: info@junker.de

Prohlídka technologického centra

Zažijte brousící stroje live v našem technologickém centru v Nordrachu

Technologické centrum

Ke stažení

V sekci „Ke stažení“ naleznete informace o našich brousicích strojích.

Klikněte na odkaz.


JUNKER GROUP
Tiráž  |  Prohlášení o ochraně dat