de
en
cn
ru
cz

Brousicí stroje JUNKER

Skupina JUNKER Group je předním světovým výrobcem CBN-vysokorychlostních brousicích strojů. Nabízíme řešení, odpovídající individuálním potřebám zákazníků, od jednotlivých strojů až k zařízením zhotoveným tzv. na klíč pro téměř všechny druhy přesného broušení.

Pro každé zadání broušení nabízíme vyhovující stroj: vícevřetenové brousicí stroje, stroje pro kombinaci broušení a soustružení tvrdých povrchů, stroje na broušení profilů, stroj na broušení drážek, brusky na broušení průměrů, stroje na broušení řezných nástrojů, stroje na broušení nástrojů, bezhroté brousicí stroje, stroje na broušení nekruhových profilů.

JUNKER může kromě toho nabídnout bohaté reference z projektů a realizací výrobních linek a vývoje speciálních brousicích strojů, sestavených na míru dle konkrétních požadavků zákazníka.

Brousicí stroje JUNKER v akci - klikněte na tlačítko „Start“ a zažijte svět JUNKER.


JUNKER aktuálně

 • Na míru přizpůsobené koncepty broušení v Miláně

  Na míru přizpůsobené koncepty broušení v Miláně

  16.10.2015

  Na EMO v Miláně představila společnost JUNKER poprvé v Evropě svého nejnovějšího člena ZEMA. Opět se ukázalo: Z intenzivního dialogu se svými zákazníky vyvíjí naše skupina podniků koncepty broušení přizpůsobené na míru každému, sebevíc komplikovanému obrobku.

 • JUNKER Gruppe zeigt neue Schleiftechnologien auf der EMO

  JUNKER Gruppe zeigt neue Schleiftechnologien auf der EMO

  21.07.2015

  Auf der EMO in Mailand (5. bis 10. Oktober 2015) präsentiert sich die JUNKER Gruppe erstmals gemeinsam in Europa: ZEMA führt eine Rundschleifmaschine zur Wellenbearbeitung vor und JUNKER zeigt auf dem Messestand N06 in Halle 14 gleich drei Schleifmaschinen: für das Schleifen von Wälzkörpern, Werkzeugrohlingen und Innengewinden an Kugelgewindemuttern.

 • Skupina JUNKER na veletrhu EMO předvádí nové technologie broušení

  Skupina JUNKER na veletrhu EMO předvádí nové technologie broušení

  21.07.2015

  Na veletrhu EMO v Miláně (5. až 10. října 2015) se nyní výrobci brousicích strojů představí poprvé společně v Evropě: Firma ZEMA předvádí brousicí stroj pro broušení nakulato k obrábění hřídelí a firma JUNKER na veletržním stánku N06 v hale 14 předvede hned tři brousicí stroje: k broušení valivých těles, polotovarů nástrojů a vnitřních závitů u matic kuličkových šroubů.

 • JUNKER obdržel Bosch Global Supplier Award

  JUNKER obdržel Bosch Global Supplier Award

  17.07.2015

  Společnost Erwin Junker Maschinenfabrik GmbH byla vyznamenána společností Robert Bosch GmbH cenou „Bosch Global Supplier Award 2015“. Společnost JUNKER získala cenu v kategorii nepřímého nákupu.


Kontaktujte nás

JUNKER Německo
Telefon: +49 (0)7838 84-0
E-Mail: info@junker.de

Prohlídka technologického centra

Zažijte brousící stroje live v našem technologickém centru v Nordrachu

Technologické centrum

Ke stažení

V sekci „Ke stažení“ naleznete informace o našich brousicích strojích.

Klikněte na odkaz.


JUNKER GROUP
Tiráž  |  Prohlášení o ochraně dat