de
en
cn
ru
cz

Brousicí stroje JUNKER

Skupina JUNKER Group je předním světovým výrobcem CBN-vysokorychlostních brousicích strojů. Nabízíme řešení, odpovídající individuálním potřebám zákazníků, od jednotlivých strojů až k zařízením zhotoveným tzv. na klíč pro téměř všechny druhy přesného broušení.

Pro každé zadání broušení nabízíme vyhovující stroj: vícevřetenové brousicí stroje, stroje pro kombinaci broušení a soustružení tvrdých povrchů, stroje na broušení profilů, stroj na broušení drážek, brusky na broušení průměrů, stroje na broušení řezných nástrojů, stroje na broušení nástrojů, bezhroté brousicí stroje, stroje na broušení nekruhových profilů.

JUNKER může kromě toho nabídnout bohaté reference z projektů a realizací výrobních linek a vývoje speciálních brousicích strojů, sestavených na míru dle konkrétních požadavků zákazníka.

Brousicí stroje JUNKER v akci - klikněte na tlačítko „Start“ a zažijte svět JUNKER.


JUNKER aktuálně

 • ZEMA

  ZEMA

  20.12.2016

  The traditional Brazilian brand ZEMA joined the JUNKER Group in 2015. Founded in 1953, the Company has specialized in the production CNC grinding machines with corundum grinding wheels.

 • Skupina JUNKER: Partner pro přesnost na veletrhu AMB 2016

  Skupina JUNKER: Partner pro přesnost na veletrhu AMB 2016

  07.07.2016

  Skupina JUNKER se bude prezentovat na mezinárodní výstavě obrábění kovů (AMB) – ve dnech 13.-17.09.2016 ve Stuttgartu v Německu – novými technologiemi značek JUNKER, ZEMA a LTA na veletržním stánku 8C73 v hale 8

 • Skupina JUNKER znovu získala prestižní cenu za technologii od společnosti SGM

  Skupina JUNKER znovu získala prestižní cenu za technologii od společnosti SGM

  18.02.2016

  Před několika dny společnost SAIC General Motors Co., Ltd. (SGM) opět vyznamenala výrobce brousicích strojů cenou za technologii “Leading Technology Award". Společnost SGM tímto prokazuje úctu svým celosvětově nejlepším dodavatelům ve více kategoriích.

 • Skupina JUNKER předvede na veletrhu GrindTec nové technologie

  Skupina JUNKER předvede na veletrhu GrindTec nové technologie

  09.02.2016

  Svět brousicí techniky se setká ve dnech 16.–19. 3. 2016 na veletrhu GrindTec v Augsburgu v Německu. Skupina JUNKER se bude prezentovat na veletržním stánku 5003 v hale 5, kde představí nové technologie značek JUNKER, ZEMA a LTA


Kontaktujte nás

JUNKER Německo
Telefon: +49 (0)7838 84-0
E-Mail: info@junker.de

Prohlídka technologického centra

Zažijte brousící stroje live v našem technologickém centru v Nordrachu

Technologické centrum

Ke stažení

V sekci „Ke stažení“ naleznete informace o našich brousicích strojích.

Klikněte na odkaz.


JUNKER GROUP
Tiráž  |  Prohlášení o ochraně dat