de
en
cn
ru
cz

GRINDTEC 2016

Skupina JUNKER předvede na veletrhu GrindTec nové technologie

Svět brousicí techniky se setká ve dnech 16.–19. 3. 2016 na veletrhu GrindTec v Augsburgu v Německu. Skupina JUNKER se bude prezentovat na veletržním stánku 5003 v hale 5, kde představí nové technologie značek JUNKER, ZEMA a LTA: JUNKER předvede operace broušení polotovarů nástrojů, ZEMA hrotovou brusku k obrábění hřídelí a LTA doplní skupinu ukázkami inovativních řešení filtrace.

Konstantní kvalita při hrotovém broušení polotovarů nástrojů

Stroj JUNKER Lean Selection speed realizuje několik operací broušení polotovarů nástrojů na jedno upnutí. Na otočném brousicím vřeteníku (osa B) je umístěno jedno nebo dvě vysoce výkonná brousicí vřetena, která pracují metodou broušení QUICKPOINT. Krátké doby výměny obrobku zajišťuje integrovaný zakládací systém.

Broušení hřídelí v extratřídě

Na veletrhu GrindTec předvede firma ZEMA svůj stroj NUMERIKA GH 1000 v akci. Robustní hrotová bruska s hydrostatickou osou X a Z a hydrostaticky uloženým brousicím vřetenem se hodí pro široké spektrum obrobků v automobilovém průmyslu, například pro klikové hřídele, hřídele rotorů nebo hřídele převodovek. Kromě toho se řídící systém stroje GH 1000 vyznačuje velice snadnou ovladatelností.

Filtrační technika na nejvyšší úrovni

Specialista na řešení v oboru filtrace společnost LTA Lufttechnik GmbH bude na stánku prezentovat odlučování olejové/emulzní mlhy a částic kouře na základě elektrostatického a mechanického modelu filtru a kromě toho vysvětlí možnou aplikaci bezpečnostních/protipožárních komponentů a odpovídajících variant vedení potrubí.

GRINDTEC 2016

 

JUNKER GROUP
Tiráž  |  Prohlášení o ochraně dat